Купити піноутворювач Львів :: Виробництво від компанії Вогнеборець

Основною речовиною для гасіння пожеж в резервуарах з нафтою та її похідними є піна. Піноутворювач зі Львова надійний захисник на промисловому виробництві. Для своєчасного реагування та правильного усунення пожежі при роботі з нафтою та її похідними продуктами варто купити піноутворювач.
Гасіння пожежі піною є вдалим завдяки поверхнево-активним речовинам та спеціальним домішкам, залежно від умов пожежі. Процес припинення загоряння складається з процесів накопичення піни та її руйнування на поверхні горючої речовини, що призводить до утворення шару піни, котра перешкоджає виходу горючих парів і поступленню їх в зону горіння.
піноутворювач львів
Виробництво піноутворювачів являє собою створення  піноутворювача загального або спеціального призначення, основою яких слугують вуглеводневі поверхнево активні речовини (ПАР).
Існує декілька класифікацій піноутворювачів. За призначенням піноутворювачі поділяють на:

 1. піноутворювачі загального призначення – сферою використання є гасіння пожеж твердих матеріалів та продуктів нафтової промисловості;
 2. піноутворювачі цільового призначення – створенні для швидкого усунення пожеж легкозаймистих речовин, а також використовуються в непередбачуваних обставинах (при дуже низьких температурах і т.д.).

Європейські спеціалісти класифікують піноутворювачі від властивостей піни, способу її подачі та виду горючої речовини. Розрізняють такі види піноутворювачів:

 • для гасіння вуглеводнів піною низької кратності;
 • для гасіння вуглеводнів піною низької кратності з подаванням піни під шар пального;
 • для гасіння вуглеводнів піною середньої кратності;
 • для гасіння вуглеводнів піною високої кратності;
 • для усунення пожеж полярних займистих речовини;

Ви маєте можливість придбати саме той піноутворювач у Львові, який потрібен вам при роботі з тим чи іншим видом палива, горючої речовини або нафтопродуктів.

Якісне виробництво піноутворювачів

купити піноутворювач
Піна для усунення пожежі є хімічною композицією, що містить велику кількість  повітря та спец плівок водного розчину. Головною характерною рисою піни, що використовується в піноутворювачах, є кратність. Кратністю називають відношення об’єму одержаної піни до об’єму використаного водного розчину для отримання цієї піни. Процес виробництва піноутворювачів Львів представляє собою виготовлення повітряно-механічної піни з ПАР та обладнання для утворення розчинів піноутворювача.
Піна  перешкоджає доступу горючих парів в зону горіння. При гасінні в закритих обємах піна витісняє кисень, тим самим усувають одну з умов пожежі – наявність кисню. Піноутворювачі спеціального призначення зі Львова окрім ПАР мають домішки, що надають піноутворювачу нових властивостей.
Згідно з міжнародним стандартом ІSО 7203 піноутворювачі поділяють на:

 • синтетичні (S) – перевагою такого виду продукції є невисока вартість, тому що при виготовленні використовуються синтетичні поверхнево-активні речовини. Синтетичні піноутворювачі мають різну кратність (високу, середню, низьку), що значно розширює діапазон використання такої вогнегасної речовини;
 • протеїнові (P) – типовою відмінністю є використання як стабілізатора піни гідролізованого білка природного походження з добавками ПАР різного роду та інших сполук. Завдяки використанню  білкового матеріалу піна має ряд особливих властивостей – висока стійкість до зневоднення, а також термічна стійкість. Такі властивості допомагають уникнути повторного займання. Піна не втрачає своїх властивостей при контакті з гарячими металевими поверхнями;
 • фторпротеїнові (FP) – покращений варіант протеїнових піноутворювачів. Піна складається з білкового матеріалу, ПАР та вуглеводнів, в складі яких присутній фтор. Такий вид краще підтримує показники стійкості піни, завдяки енергії хімічного зв’язку С-F, що в декілька разів перевищує енергію зв’язку С-Н. Мають порівняно меншу вартість та збільшений термін зберігання;
 • плівкоутворювальні синтетичні (AFFF) – утворюють екранувальну плівку на поверхні горючого матеріалу. Перевагою є хороша здатність до розтікання;
 • плівкоутворювальні протеїнові (FFFP) – плівка, що утворюється при використані такого піноутворювача ефективніше запобігає поширенню пожежі, бо наділена інертністю до дії вуглеводневих рідин;
 • піноутворювачі, стійкі до дії спиртів та інших полярних (водорозчинних) рідин (AR) (універсальні) – поєднують усі найкращі якості піноутворювачів інших видів. Єдиним відносним недоліком є вартість, але, як відомо, за якість та безпеку варто платити.

Піноутворювачі Барс у Львові – продукція, котра здатна загасити пожежі різного ступеня складності з мінімальними збитками. Подаруйте безпеку разом з піноутворювачами Львівського виробництва.

Піноутворювач загального призначення Барс-S1

виробництво піноутворювачів
Піноутворювач загального призначення Барс-S1 – це новий піноутворювач вітчизняного виробництва. Неперевершено пройшов тестування у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності. Барс- S1 протестовано щодо токсикологічних властивостей і забруднювального впливу на навколишнє середовище. Виявлено, що за здатністю до розкладання під впливом мікрофлори ґрунту та водойм, піноутворювач є м’яким, тобто рівень його розкладання понад 80%. Обираючи піноутворювач Львів ви купуєте не лише якісну речовину для гасіння пожежі, а також збереження навколишнього середовища на мінімізування шкідливого впливу від ПАР і домішок на екологію країни.
Піноутворювачі загального призначення Барс-S у Львові створено для усунення пожежі на промисловості та при горінні господарських об’єктів та транспортних засобів. Барс-S1 чудово перешкоджає горінню  водонерозчинних горючих речовин, та водорозчинних при певних умовах.
Піноутворювачі загального призначення спеціально створені для універсального використання технічними засобами, а саме: вогнегасниками та установками водного і пінного пожежогасіння. Використовуйте лише високоефективні піноутворювачі типу Барс для забезпечення вашої безпеки.

Піноутворювачі спеціального призначення – надійні рятівники

піноутворювачі загального призначення
Піноутворювачі спеціального призначення винайдено для ефективної ліквідації пожеж різного рівня складності при використанні морської води. Піноутворювачі спеціального призначення працюють з використанням піни і спецплівки. Плівка з ПАР перешкоджає надходженню горючих парів до палаючої речовини та запобігає продовженню пожежі. Плівкоутворюючі засоби пожежогасіння використовують для подолання та усунення пожеж великих кількостей нафти, нафтопродуктів та неполярних речовин. Для нафтодобувної та нафтопереробної промисловості такий вид піноутворювача стане в пригоді. Час експлуатації піноутворювача спеціального призначення значно переважає в часі зберігання піноутворювачі загального призначення.
В Україні набирає популярність піноутворювач спеціального призначення Барс AFFF-1. Піна з такого піноутворювача, як правило, має низьку кратність, що допомагає доставляти її на великі відстані. Така особливість підвищує ефективність гасіння пожежі на великих відстанях та при значних об’ємах палаючої речовини.
Швидка ліквідація займання легкозаймистих речовин та збереження навколишнього середовища від забруднень – основна мета піноутворювачів спеціального призначення. З турботою про ваше здоров’я та екологію рідної землі використовують піноутворювачі Барс. При купівлі піноутворювача, варто переконатися в тому, що він сертифікований в нашій країні. Не зайвим буде перевірити термін чинності сертифікату – він ні в якому разі не має закінчитися. Згідно з Законом України протипожежні вироби повинні мати чинний державний сертифікат відповідності якості протипожежної продукції.
Вироби пройшли тестування щодо безпеки використання та показали високі результати. Продукція має чинний сертифікат якості та відповідає всім вимогам Закону України.

Вільний продаж піноутворювачів

піноутворювач загального призначення Барс-S1
В Україні вільний продаж піноутворювачів. Закон України вимагає наявність вогнегасних засобів на кожному підприємстві, автомобілі, закладі харчування, навчальних та культурних спорудах. Вчасно придбаний вогнегасний апарат може врятувати не одне життя.
До купівлі піноутворювача варто підійти з розумінням справи. Якщо на місці виробництва зберігається незначна кількість легкозаймистих полярних та неполярних речовин, то в нагоді стане піноутворювач загального призначення.
Якщо ж мова йде про пожежну безпеку на нафтопереробній базі або при транспортуванні нафти та її похідних продуктів, то варто придбати піноутворювач спеціального призначення Барс AFFF.
Піноутворювач Барс-S1 чудовий вибір для ліквідації пожеж перших двох видів. Без проблем впорається із припиненням займання полярних речовин та твердих легкозаймистих матеріалів. На нафтопереробній та добувній промисловості не обійтись без такого рятувальника.
піноутворювачі загального призначення Львів
Для забезпечення безпеки на промисловості та господарській діяльності варто купити піноутворювач. Збережіть промисловість та себе від пожежі, придбайте піноутворювач вітчизняного виробництва. Вогнегасні прилади львівського виробництва виготовленні з якісної сировини за всіма міжнародними стандартами. При придбанні ознайомтеся з сертифікатом якості виробництва.
Знайти будь-який пожежний товар можна на сайті продаж. З турботою про ваше життя та чистоту навколишнього середовища.
Важливим етапом експлуатації вогнегасника є його заправка та перезарядження, адже за правилами використання вогнегасної техніки піноутворювачі повинні бути з високими вогнегасними властивостями та термостійкими до дії вогню.

Перезаряджання вогнегасника має виконувати кваліфікований спеціаліст, котрий впорається не лише з заправкою та перезарядкою, але перевірить стан вогнегасника та якість вогнегасної речовини ( піноутворювач, водний заряд) змастить деталі та почистить їх від бруду.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!