Перезарядка вогнегасників Львів :: Водопінних, порошкових та вуглекислотних

Перезарядка вогнегасників Львів. Вогнегасник – це незамінний помічник під час ліквідації пожежі. Саме тому, відповідно до українського законодавства, він має бути на кожному підприємстві, в установі, в місцях масового скупчення людей і навіть в автомобілі. Перезарядка водопінних вогнегасників, як і будь-яких інших, має відбуватися вчасно. А також її проводять згідно з встановленим порядком. Послугу перезарядка вогнегасників Львів можна замовити у компанії «Вогнеборець», що розташована у цьому місті.
перезарядка вогнегасників львів
Перезарядка вогнегасника гарантує його постійну готовність до використання. Саме тому не можна нехтувати технічним обслуговуванням цих пристроїв, потрібна вчасна їх діагностика.
Порушення правил пожежної безпеки в Україні карається адміністративним стягненням. У деяких випадках передбачена навіть кримінальна відповідальність.
Окрім звичайної перезарядки вогнегасників, техобслуговування передбачає ще низку заходів:

 • перевірку;
 • огляд;
 • тестування;
 • ремонт;
 • перевірку корпусу на герметичність.

Якщо діагностування виявило неполадки у роботі вогнегасника, то своєчасний його ремонт і перезарядка дозволять йому знову безперешкодно виконувати свої функції. Тоді ви можете бути впевнені, що він не підведе у вирішальний момент. При виявленні розгерметизації вогнегасника, його необхідно списати.

Як проводиться перезарядка водопінних вогнегасників

перезарядка водопінних вогнегасників
Водопінний вогнегасник призначений для боротьби з пожежею, коли займання відбулося на твердих речовинах органічного походження або за участі легкозаймистих речовин (наприклад, бензину, гасу, спирту, жиру тощо). Також цей тип пристрою можна використовувати для гасіння електроустаткування до 1000 В з відстані не менше одного метра. Перезарядка водопінних вогнегасників має проводитися у чітко визначений термін – щонайменше один раз у рік-два. Дотримання цього правила може врятувати життя багатьом людям. Тому не варто ним нехтувати.
Перезарядку водопінних вогнегасників у Львові потрібно обов’язково зробити, якщо під час огляду пристрою було виявлено:

 • наявність механічних пошкоджень і слідів корозії на корпусі або пускових елементах;
 • відсутність або пошкодження пломби чи маркування;
 • робочий тиск не відповідає нормі.

Водопінний вогнегасник обов’язково потрібно зарядити, якщо завершився гарантійний термін його експлуатації та зберігання (скільки саме він триває, можна дізнатися з експлуатаційних документів виробника). Спосіб виробництва піноутворювачів впливає на цей строк.
Перезарядка водопінного вогнегасника відбувається у кілька етапів, які не можна пропускати.

 1. На першій стадії триває діагностика – вона потрібна для того, щоб визначити, в якому технічному стані вогнегасник, чи не пошкоджено пломбу і пристрій блокування, чи наявні всі необхідні документи.
 2. Перезарядка вогнегасників Львів на другій стадії передбачає ремонт усіх виявлених пошкоджень і деталей, які вже зносилися.
 3. На третьому етапі перевіряється справність балона з газовиштовхувачем за допомогою гідравлічних випробувань (гідравлічне випробування має проводитися мінімум один раз на п’ять років).
 4. На четвертій стадії відбувається заміна водопінного зарядку і (або) газовиштовхувача в корпусі вогнегасника.

Під час проведення такої роботи потрібно дотримуватися всіх необхідних технічних правил і бути особливо обережним. Саме тому виконання процедури потрібно довіряти  працівникам, які пройшли спеціальне навчання.

Перезарядка порошкових вогнегасників: особливості проведення

перезарядка порошкових вогнегасників
Порошкові вогнегасники добре зарекомендували себе під час гасіння твердих  речовин та горючих рідин, електрообладнання під напругою. Саме ця категорія вогнегасників найбільш популярна, адже вона найбільш універсальна. Через це ціною на перезарядку порошкових вогнегасників дуже часто цікавляться в інтернеті користувачі, щоб вибрати найвигідніший для себе варіант. Таку процедуру треба виконувати мінімум один раз на рік.
Перезарядка порошкових вогнегасників у Львові – робота досить копітка. Під час її виконання треба бути дуже уважним, аби не допустити помилки. Про що саме йдеться?

 1. Не можна змішувати порошки різних типів – це погіршує експлуатаційно-технічні характеристики вогнегасника.
 2. Якщо є письмова згода власника, тоді тільки можна замінити порошок однієї марки на іншу. В такому разі необхідні комплексні випробування пристрою, встановлені виробником.
 3. Перезарядка вогнегасників порошкового типу передбачає необхідність помістити в корпус контрольну табличку зі сплаву алюмінію або полімерного матеріалу чи пластику розміром 2,5 на 4 см, де має бути вказано тип порошкової речовини, назва організації та дата виконання роботи. Табличка має кріпитися за сифонною трубкою, аби не заважати виходу порошку.
 4. Перезарядка порошкових вогнегасників вимагає, щоб корпус агрегату був старанно просушеним перед початком виконання роботи.

Дотримання всіх правил допоможе суттєво збільшити термін служби порошкового вогнегасника.

Чим відрізняється перезарядка вуглекислотних вогнегасників?

перезарядка вуглекислотних вогнегасників
Вуглекислотні вогнегасники мають свої особливості використання. Якщо гасити ними пожежу у закритому приміщенні, то варто докласти максимум зусиль, аби знизити концентрацію кисню у повітрі. При роботі з вогнегасником такого типу потрібно дотримуватися особливих правил, зокрема, не забувати про засоби індивідуального захисту органів дихання.
Перезарядка вогнегасників у Львові вуглекислотного типу користується немалим попитом. А все тому, що такий вид пристрою здатен справитися з пожежею на виробництві, в жилих і громадських будівлях, там, де можливе займання електропроводки, офісної техніки або виробничого устаткування. Але тільки їх не можна використовувати для гасіння пожежі на речовинах, які горять без доступу кисню (наприклад, на металах).
Головний недолік вуглекислотного пристрою в тому, що речовина, яка використовується в ньому для гасіння – досить токсична. При виході з раструбу рідкий СО2 переходить в твердий стан(сніг) і може обморозити незахищені ділянки тіла. Чим вища навколишня температура тим вищий тиск у корпусі вогнегасника.
Технічне діагностування або перезарядка вуглекислотних вогнегасників має проводитися з особливою обережністю. До цієї процедури потрібно вдатися хоча б один раз на рік.
Якщо ви помітили, що вага вогнегасника досягнула критичної позначки, необхідно не роздумуючи вивести його з експлуатації, відправити на обстеження та виконати перезарядку вогнегасників у Львові. Крім цього, один раз на п’ять років потрібно провести випробування вуглекислотного вогнегасника під гідравлічним тиском. Про це потрібно зробити відповідний запис у технічній документації.
Ціна на перезарядку вуглекислотних вогнегасників залежатиме від його об’єму та складності виконання роботи. Адже вони можуть мати об’єм від 1-10 до кількох десятків літрів, можуть бути ручними та переносними. Послугу з технічного обслуговування подібних пристроїв ви можете замовити на нашому сайті.

Ціни на перезарядку вогнегасників різних видів

перезарядка вогнегасників
Щоб дізнатися ціну на перезарядку вогнегасників, варто зайти на сайт компанії «Вогнеборець». Тут ви можете детально ознайомитися з прайсом на обслуговування будь-яких вогнегасників у Львові. Вартість послуги може коливатися залежно від типу та марки вашого пристрою. Так, наприклад, ціна на перезарядку водопінних вогнегасників відрізнятиметься від порошкового або вуглекислотного та є нижчою.
Якщо ваш пристрій вийшов із ладу, звертайтеся до компанії «Вогнеборець». Тут вам допоможуть привести вогнегасник до ладу. Перезарядка порошкових, вуглекислотних або водопінних вогнегасників для працівників нашої організації не проблема. Вони виконають якісно будь-яке завдання.
Крім того, «Вогнеборець» пропонує вам широкий вибір найсучасніших пристроїв для гасіння пожеж різних видів. На сайті компанії ви можете обрати та купити новий вогнегасник порошкового, вуглекислотного, водопінного або водяного типу. За потреби можна зателефонувати за номером, що вказаний на сайті та отримати консультацію. Ви дізнаєтеся, як відбувається процес обслуговування пристрою для гасіння пожежі, а також щодо особливостей будь-якої моделі.

Терміни виконання роботи

перезарядка вогнегасників ціна
Перезарядка вогнегасників Львів – терміни. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що робота буде виконана якісно та вчасно. Ми цінуємо своїх клієнтів, тому із розумінням ставимося до кожного. Перезарядка вогнегасників у Львові для працівників «Вогнеборця» за одну-дві години – це не проблема. Також ви можете бути присутні під час виконання роботи.
Якщо потреби в надшвидкій роботі над замовленням немає, тоді воно виконуватиметься планово – в такому разі знадобиться один або два дні (це залежить від того, наскільки цех буде зайнятий).
Якщо ви вирішили скористатися такою нашою послугою, як перезарядка порошкових вогнегасників або будь-якою іншою, ви можете бути впевнені в тому, що ваш пристрій не загубиться і випадково не переплутається із чужим. На кожен агрегат, який було доставлено до цеху. ми кріпимо спеціальну позначку з номером, що вноситься в акт прийому. У випадку втрати вогнегасника «Вогнеборець» гарантує видачу нового пристрою такої ж марки.
Ремонт, техобслуговування, а також перезарядка вуглекислотних вогнегасників і пристроїв інших типів відбувається в цехах «Вогнеборця», які обладнані найсучаснішим сертифікованим обладнанням вітчизняного та закордонного виробництва. Це дозволяє виконувати всі роботи якісно та без помилок.
Після того, як роботу завершено, кожен пристрій для гасіння пожежі отримує спецмаркування, де вказані всі реквізити нашої компанії, а також прізвище майстра, що виконував роботу. Крім цього, на етикетці буде вказана дата проведення поточної роботи, а також рекомендований час наступного звернення для перезарядки. Це дозволить вам не пропустити потрібний час та вчасно провести технічне обслуговування вашого вогнегасника.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!