ПОЖЕЖА НА КУХНІ РЕСТОРАНУ!!! ГОРІННЯ ОЛІЇ (ПОЖЕЖІ КЛАСУ F) ТА ЗАСОБИ БОРОТЬБИ

За злою іронією пожежі, проти яких людство практично безсиле, трапляються з вини самих таки людей. Ми нехтуємо правилами пожежної безпеки, надіючись, що ця страшна стихія нас не торкнеться.

Але чи варто так ризикувати? Адже ресторани, кафе, піцерії, цехи з виготовлення кулінарних виробів, тощо,  це заклади з масовим перебуванням людей. І вогонь загрожує не тільки Вашому майну, а й, насамперед, їхньому життю і здоров’ю. Треба пам’ятати, що кількість жертв різко зростає через паніку. Відомі випадки, коли навіть при незначному загорянні люди кидалися до виходів створюючи тисняву та затори в проходах, що призводить до травмування, чи навіть загибелі людей.

Отже, що потрібно знати про «кухонні» пожежі, та як вберегтися від дії руйнівної стихії?

Спершу розглянемо причини виникнення пожеж, які трапляються на кухнях.

Кухня це центральне місце в закладах громадського харчування. У цьому приміщенні готують їжу на професійному обладнанні і переважно усі процеси супроводжуються високими температурами. Дуже часто пожежі стаються через недотримання режимів ведення технологічного процесу при тепловій обробці продуктів, пошкодження виробничих ємностей чи устаткування.  Окрім того велику небезпеку створюють олії і жири рослинного чи тваринного походження.  Олія має здатність спалахувати при досягненні високих температур.  Спочатку вона кипить, потім починає диміти, а далі загоряється за лічені секунди. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ!!! Ні в якому разі не можна гасити олію водою!!! Як відомо вода важча за олію, а отже ці дві рідини не змішуються між собою. Вода, серед гарячої олії, швидко нагрівається і починає випаровуватися. А це призведе до того, що палаюча олія почне розбризкуватися довкола, розповсюджуючи пожежу. Само собою виникає запитання як погасити олію чи жир?

ТзОВ «Науково – виробниче підприємство «ВОГНЕБОРЕЦЬ» у Львові розробило вогнегасники водяні закачаного типу. Попри те, що ці вогнегасники є на водній основі, вони містять спеціальні добавки, які дозволяють гасити, олії, жири, а також тверді та рідкі речовини (класи пожеж А,В,F відповідно до EN-2:2014). Окрім того, що цей вогнегасник погасить полум’я, він ще й охолодить зону горіння, що не дозволить олії повторно спалахнути.

«Ми маємо інші вогнегасники. Для чого нам ще один?», – скажете Ви.

На це запитання компанія ТзОВ «НВП«Вогнеборець» у Львові також має відповідь.

Водяні вогнегасники  мають ряд переваг, а саме:

  • ними можна гасити практично усі речовини, за винятком горючих газів, горючих металів та електроустановок під напругою;
  • охолодження зони виникнення пожежі;
  • в порівнянні з використанням інших вогнегасників концентрація кисню в приміщенні не зменшується, не втрачається видимість і не потрібно спеціальних засобів для захисту органів дихання та зору людини;
  • не наносить шкоди Вашому обладнанню;
  • незначне використання рідини для гасіння пожежі;
  • доступність та екологічність води, безпечність її використання;
  • за підсумками дослідів, які проведено ТзОВ «НВП Вогнеборець», найкраща вогнегасна ефективність при роботі з пожежами класу F (горіння олій і жирів) (див. відео);
  • доступна ціна.

 

Отже, щоб купити вогнегасник Львів, краще звернутись в нашу компанію.  Адже у нас тільки якісний та сертифікований товар за доступними цінами!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!