Виробництво та продаж вогнегасників Львів

Необхідність захисту свого підприємства від раптових та небажаних випадків виникнення пожежі виникає завжди. В такій ситуації потрібно купити вогнегасник Львів у відповідній кількості задля технічної безпеки співробітників.
Такий протипожежний захист забезпечить підприємству можливість мінімальних збитків внаслідок пожежі. А, отже, стабільну та безперебійну роботу установи, після придбання водопінних вогнегасників у Львові. Окрім цього, під час купівлі подібних пристроїв, варто визначитись з оптимальним варіантом для вашого підприємства.

Який краще купити вогнегасник у Львові?

купити вогнегасник львів
Серед багатьох різновидів продукції на ринку, потрібно вибрати один тип товару, який буде максимально ефективним. Розрізняють такі види протипожежних пристроїв:

 • водяні вогнегасники – працюють з використанням води, як засобу для гасіння;
 • водопінні – пристрої із зарядом водопінного засобу для гасіння вогню;
 • порошкові – в цих вогнегасниках використовується порошок, ними можливо гасити практично всі класи пожеж. Основним недоліком цього виду вважається залишок на місці гасіння порошку. Таким чином, купити вогнегасник такого типу для захисту обчислювальних залів та електронного обладнання не варто;
 • аерозольні водопінні – в цих вогнегасниках використовується аерозоль, який розпилює струмінь води та швидко гасить об’єкт. Окрім виробництва та продажу таких вогнегасників нашою компанією, можлива їх перезарядка у нас;
 • газові – пристрої, у яких використовується діоксид вуглецю для гасіння вогню. Недоліком цього типу вважається можливе зниження концентрації кисню в повітрі приміщення. Це може виникати на об’єктах невеликих розмірів.

На сьогодні одним із найперспективніших напрямків в цій сфері вважається виробництво вогнегасників водопінних та водяних . Причина цього – висока ефективність гасіння з мінімізацією збитків горілих предметів. Виробництвом саме таких, а також інших видів пристроїв займається наша компанія «Вогнеборець». Ми пропонуємо своїм клієнтам купити водяні вогнегасники у Львові, які відрізняються високою якістю та ефективністю роботи.

Водяні вогнегасники у Львові: особливості та переваги використання

виробництво вогнегасників
Їх використовують для гасіння пожеж класу А, за наявності спеціальних добавок у воді, –  В та класу пожеж F (горіння олії та жирів). Найчастіше ними гасять пожежі невеликого масштабу у квартирах, на шосе, у підземних переходах чи стоянках автомобілів, а також під час гасіння горючих рідин та газів. Після виконання роботи водяні вогнегасники можуть допомогти охолодити перегріті прилади та інше устаткування та попереджують повторне спалахування горючих речовин.
Таким чином, такі пристрої для гасіння вогню краще всього підходять для ліквідації малих пожеж, оскільки великі, штатні пристрої володіють більш руйнівною силою, ніж допоміжною. Тому краще купити водяні вогнегасники у Львові для використання на початковому етапі гасіння, а об’ємне устаткування, при потребі, на основному.
Серед головних переваг використання вважається об’ємно-поверхневий метод гасіння вогню. Можна купити водяні вогнегасники та за допомогою цього способу швидко погасити полум’я. Ними можна гасити практично всі речовини, за винятком тих, з якими виникає бурхлива реакція з водою. В такому випадку одразу виділяється теплова енергія і горючий газ, який шкідливий для здоров’я людини.
Розрізняють такі переваги купівлі вогнегасників  водного типу:

 1. охолодження зони виникнення пожежі. Зменшується температура і концентрація речовин, здатних реагувати, парами;
 2. доступність і екологічність води, безпечність її використання;
 3. виробництво вогнегасників такого типу необхідне із-за високої вогнегасної ефективності;
 4. рівномірне розпорошення по ділянці, яку потрібно погасити;
 5. мінімізація збитків від проливання води;
 6. незначне використання рідини для того, щоб погасити вогонь;
 7. можливість видалення і поглинання токсичного диму та газів, що є у приміщенні.
 8. концентрація кисню в приміщенні не зменшується, не втрачається видимість і не потрібно спеціальних засобів захисту органів дихання та зору людини

До того ж купити вогнегасник у Львові не має проблем. При гасінні полум’я важливо дотримуватись правил техніки безпеки.

Які водопінні вогнегасники у Львові є у нас? Особливості застосування

Купити водяні вогнегасники у Львові
Компанія «Вогнеборець» пропонує пристрої для гасіння вогню різних типів та призначення. У нас є у продажі вогнегасники за ціною, вигідною для клієнтів: переносні та пересувні, моделі різних брендів та призначення. Кожен окремий тип пристрою використовують під час пожеж відповідного класу.
Серед найбільш популярних розрізняють водопінні вогнегасники. Вони, як і більшість пристроїв для ліквідації пожежі, складаються з корпусу, де зберігається вогнегасна речовина, а також пристрою підготовки та подання її до джерела вогню. Окрім цих складових, є ще механізм забезпечення стабільності тиску в корпусній частині, адже під час роботи обладнання можуть виникати випадки перевищення його норми.
Використовують водопінні, як і водяні вогнегасники у Львові, для ліквідації пожеж класу А та В, а саме загорянь твердих речовин та горючих рідин. Для гасіння полум’я в них використовують розчин піноутворювача 6 %-ий.
Принцип їх дії дуже простий. Розчин піноутворювача  Барс-S1 під дією високого тиску витискається з балону, утворюється піна низької кратності. Вона, у свою чергу, вразі використання піноутворювача Барс AFFF утворює суцільну поверхню (плівку), яка ліквідує пожежу і гасить джерело вогню з мінімальними збитками для власників об’єкту.
Серед причин купити водопінні вогнегасники, виділяють властивість піноутворювача гасити легкозаймисті рідини та тверді горючі матеріали. В результаті вогонь буде ліквідовано максимально швидко і якісно.

Продаж вогнегасників за вигідною ціною компанією «Вогнеборець»

Купити водопінні вогнегасники Львів
Наша компанія протягом кількох років займається виробництвом, обслуговуванням та реалізацією обладнання для гасіння пожеж. Ми пропонуємо тільки найкращі пристрої, всі вони виготовленні з врахуванням техніки безпеки та вимог клієнтів.
У нас можливо купити вогнегасник Львів як водного, так і водопінного, газового або порошкового типу. Всі вони пройшли сертифікацію і є надійними для захисту вашого підприємства, житла чи організації.
Дуже важливо, після замовлення та отримання вибраних водопінних вогнегасників, знати основні правила їх використання. Адже неправильне приведення в дію чи гасіння може бути неефективним та не дасть очікуваного результату.

 • Відстань від джерела вогню має бути не менше 1 метра.
 • Починати гасити потрібно з нижньої частини полум’я.
 • У випадку використання пристроїв для гасіння вогню в електроустановках, необхідно заздалегідь знеструмити пошкоджені полум’ям та сусідні установки. Якщо такої можливості немає, то потрібно обережно гасити вогонь, з безпечної відстані, а також при наявності індивідуальних засобів та предметів безпеки.
 • Купити водопінні вогнегасники у Львові необхідно у випадку можливого виникнення  пожежі комбінованого типу на підприємстві, коли горять тверді горючі матеріали та горючі рідини.

продаж вогнегасників
Варто зазначити, що на підприємствах, де можлива втрата видимості в приміщенні чи зниження концентрації кисню  заборонено використання газових та порошкових вогнегасників АСП. Таким чином, купити водяні вогнегасники чи купити водопінні вогнегасники для забезпечення об’єкта надійним захистом від вогню – найкраще та оптимальне рішення. Окрім цього, вони компактні, легкі та прості у використанні.
Отже, щоб купити вогнегасник Львів, краще звернутись в нашу компанію. Менеджер сайту фірми «Вогнеборець» допоможе визначитись з найбільш вигідним та оптимальним варіантом для вашого підприємства. Окрім цього, він може надати рекомендації стосовно подальшого використання та обслуговування обладнання.
У нас є у продажі вогнегасники одразу після сервісу. В комплекс їх обслуговування входить огляд на виявлення пошкоджень чи несправностей, а також можлива перезарядка. У випадку вибору таких моделей – проконсультуйтесь з нашим спеціалістом щодо ціни та можливих способів доставки товару.

Де можна придбати вогнегасники гуртом?

купити вогнегасники ціна
Компанія «Вогнеборець» є одним з лідерів на ринку засобів безпеки. Ми займаємось виробництвом вогнегасників та виробництвом піноутворювача загального призначення Барс S та спеціального призначення Барс AFFF і ціна на них приваблива для всіх клієнтів. Ми пропонуємо товар в роздріб та гуртом, надаємо знижки та регулярно проводимо акції для наших покупців.
Краще купити водопінні вогнегасники у Львові у нас, адже ми пропонуємо:

 • тільки якісний, сертифікований товар;
 • вигідні умови співпраці;
 • приємні ціни на товар;
 • оперативне оформлення замовлення
 • великий асортимент різних брендів вітчизняного виробництва вогнегасників у Львові та закордоном;
 • доставку протягом кількох робочих днів. Можливість відправлення кур’єром або будь-якою поштою по Україні;
 • надання рекомендацій та консультації стосовно будь-яких питань;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Всі спеціалісти компанії – досвідчені та професійні менеджери, які можуть відповісти на всі ваші запитання. Також при зверненні можна дізнатись інформацію щодо особливостей вибору вогнегасників. Ви отримаєте відповідь на питання, чому варто купити водопінні вогнегасники, а не газові чи порошкові, а також дізнаєтесь про інші, не менш важливі нюанси.
Звертайтесь, і ми допоможемо визначитись з оптимальним варіантом і моделями пристроїв для ліквідації пожежі. Завдяки нашим рекомендаціям ви зможете безперешкодно купити вогнегасники і ціна на них вас приємно здивує. Якість і високу ефективність роботи пристроїв гарантуємо!

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!