Заправка, діагностика та обслуговування вуглекислотних, порошкових та водопінних вогнегасників Львів

Своєчасне технічне обслуговування вогнегасників може врятувати вам життя! Нажаль, нерідко бувають випадки, коли пожежа трапляється тоді, коли засоби боротьби з вогнем в непридатному для використання стані. Саме тому необхідно стежити, щоб перезарядка вогнегасника проводилась регулярно. Подбайте про вашу безпеку від вогню заздалегідь!

Заправка і технічна діагностика вогнегасників

заправка вогнегасників львів
Заправка вогнегасників Львів – обов’язковий захід, якщо вас турбує ваша безпека і впевненість у захищеності вашого майна від вогню. Кожен вогнегасник час від часу вимагає технічного обслуговування і перезарядки. За всіма актуальними стандартами, проводити ці процедури потрібно не рідше, ніж раз у 5 років. Щоб вогнегасник не підвів у вирішальний момент, необхідно постійно стежити за його станом і виконувати спеціалізоване сервісне обслуговування.
Важливо, щоб перезарядка засобів протипожежної безпеки проводилась не тільки регулярно, але й якісно. Наша компанія має багатий досвід в забезпеченні пожежної безпеки різноманітних установ і організацій, офісів, шкіл, компаній, що займаються транспортними перевезеннями. Досвідчені майстри знають все про вогнегасники різних типів, тому виконують роботу швидко, надійно і якісно.
Перш ніж приступити до перезарядження вогнегасника, потрібно провести ряд робіт з оцінки зовнішнього вигляду, а також перевірити наявність видимих ​​пошкоджень і проконтролювати тиск всередині балона.
Заправка вогнегасників Львів проводиться, зазвичай, у наступних випадках:

 1. через втрату своїх властивостей вогнегасної речовини;
 2. після кожного використання;
 3. після гідравлічних випробувань корпуса вогнегасника

Вогонь – надзвичайно руйнівна стихія, тому не зволікайте з перезарядкою. З часом діюча речовина вогнегасника втрачає свої властивості и не зможе захистити вас у разі небезпеки.
У список робіт з технічного обслуговування при зарядці вогнегасника входить:

 1. контроль і огляд дієздатності пристрою;
 2. розбирання корпусу, чистка та змащування всіх деталей;
 3. при необхідності проводиться заміна газового агрегату і вогнегасного складу;
 4. збірка;
 5. випробування балона на герметичність;
 6. перевірка тиску.

Якісна заправка вогнегасників Львів

технічне обслуговування вогнегасниківПінні вогнегасники перезаряджаються один раз на рік, не рідше. Несвоєчасне проведення перезарядки може негативно позначитися на їх продуктивності. Варто розуміти, що термінова заправка цього пристрою проводитися також в випадку, якщо він був використаний за призначенням. Заправка водопінних вогнегасників у Львові у нашій компанії забезпечить вам спокійний сон і впевненість у безпеці. Ми пропонуємо вигідні ціни на дану послугу, тож ви можете мати в запасі кілька засобів захисту від вогню, і це не буде коштувати дорого. Заправка вогнегасників за цінами нашої компанії – послуга, які може дозволити собі кожен. Не економте за власній безпеці!
Заправка вогнегасників виконується з сировини високої якості, в іншому випадку обладнання не зможе забезпечити необхідну безпеку. Продаж піноутворювачів можуть вести лише компанії, чия якість обслуговування була перевірена експертами. У нас можна не тільки замовити послуги з сервісного обслуговування протипожежних засобів, а й придбати сировину для їх самостійного технічного обслуговування.
Щорічна заправка порошкових вогнегасників якісним наповнювачем подовжує термін їх придатності.
технічна діагностика вогнегасників
Обов’язкова заправка порошкових вогнегасників у Львові виповнюється один раз на два роки, що пов’язано зі специфічною будовою конструкції засобу. Тривалий час без заправки може обходитися вуглекислотний вогнегасник. Він може служити без перезарядки протягом п’яти років. Наша компанія виконує послуги ззаправки вуглекислотних вогнегасників у Львові численним організаціям, державним та приватним установам, приватним особам. Наші клієнти мають завжди почуватися у безпеці, тому що якісно і своєчасно перевірений и заправлений вогнегасник надійно захистить від пожежі. Але якщо не виконувати перезарядку протягом тривалого часу, приходить у непридатність не тільки діюча речовина, але і корпус.

Заправка вуглекислотних вогнегасників у Львові: етапи і особливості

заправка вуглекислотних вогнегасників львів
Пристрої, що ми використовуємо для захисту від вогню мають бути перевірені і відповідати певним нормам. Вони проходять регулярне технічне обслуговування вогнегасників, яке складається з декількох етапів.
Вуглекислотні пристрої для гасіння вогню мають свої особливості будови. Всередину балона заправляють вогнегасну речовину в розрідженому стані. В даному випадку використовується рідка вуглекислота. Найчастіше цей вид первинних протипожежних засобів використовують при займанні речовин, що не розчиняються у воді. Саме вони найчастіше використовуються як обов’язкові в електротранспорті, житлових приміщеннях. Заправка вуглекислотних вогнегасників, виконана вчасно, забезпечить вам спокій 24 години на добу.
Особливістю використання є небезпека розгерметизації трубопроводів, по яких тече розігрітий до високих температур рідкий зміст.
Правильна та безпечна заправка вогнегасників з вуглекислотою потребує спеціального обладнання, тому її неможливо виконати самостійно.
Треба мати такі пристрої:

 1. баллон-донор;
 2. шланг для високого тиску.

Необхідно також мати навички роботи з цими пристроями, інакше неможливо все зробити правильно. Наші спеціалісти не один рік займаються діагностуванням та заправкою вогнегасників, а отже знають від «А» до «Я» всі особливості процедури.
При перевірці вуглекислотних вогнегасників проводиться зважування з метою виявлення витоку вогнегасної речовини. У разі, коли маса вогнегасної речовини стала менше більш ніж на 5%, вогнегасник потрібно перезарядити. Заправка вуглекислотних вогнегасників необхідна досить рідко, якщо балон перебуває в спокої и не піддається впливу зовнішніх чинників.

Як відбувається перезарядка?

заправка водопінних вогнегасників у Львові
Існують правила, за якими виконуються всі процедури з сервісного обслуговування протипожежних засобів. Перед тим, як виконується заправка вогнегасників Львів, необхідно перевірити:

 1. відсутність пошкоджень запірно-пусковий пристрій;
 2. цілісність розпилювача;
 3. стан наповнювача;
 4. стан корпусу.

При перевірці та перезарядку вогнегасників перевіряється тиск за допомогою манометра. Виконується технічна діагностика вогнегасників, що включає огляд зовнішньої та внутрішньої поверхні балона, перевірка гідравлічного випробування. При виявленні невідповідності основних параметрів нормам технічної документації проводиться перезарядка всіх вогнегасників даної марки. Небезпечні пошкодження виявляються також методом зважування наповненого вогнегасною речовиною балона.

Надійна заправка водопінних вогнегасників у Львові якісними наповнювачами (вогнегасної речовини)заправка порошкових вогнегасників у Львові
Цей вид первинних засобів протипожежної безпеки треба віддавати для сервісного огляду и перезарядки щороку. Заправка водопінних вогнегасників проводиться не рідше, ніж раз на рік в спеціальних установах. Наша компанія виконує замовлення з перевірки стану и технічного обслуговування подібних засобів захисту від вогню.
Щоразу проводиться перевірка основних властивостей наповнювача (оцінюється зовнішній вигляд, наявність осаду). Заправка водопінних вогнегасників також необхідна після кожного використання за призначенням.
Заправка порошкових вогнегасників у Львові за доступними цінами

Як і в інших випадках, заправка порошкових вогнегасників виконується за певними правилами і в визначені терміни. Це найпопулярніша послуга серед наших клієнтів, тому що більшість з них використовують саме цей засіб протипожежної безпеки. Зрозуміло, адже конструкція цих балонів легка та компактна, а наповнювач універсальний. Це надійний захисник будь-якого виробництва від пожежі, тому що ним можна гасити рідкі та тверді речовини, техніку, легку електротехніку (до 1000В).
Якщо вам потрібна якісна заправка вогнегасників Львів надійним порошковим наповнювачем, звертайтеся до нас. Ваше майно буде в безпеці, якщо ви заздалегідь подбаєте про засоби боротьби з руйнівною силою підступної стихії.
Своєчасна технічна діагностика вогнегасників дуже важлива, тому що вони піддаються впливу різних зовнішніх факторів. Періодичність перезарядки вогнегасників залежить, крім основних вказівок, що містяться в інструкції, що додається до вогнегасника інструкції по експлуатації, від умов експлуатації виробу, а також від типу використовуваного наповнювача для заряду. Наприклад, вогнегасники, розташовані на автотранспорті поза кабіною або салону, піддаються підвищеним навантаженням, тобто несприятливого впливу навколишнього середовища, зумовлюють більш ймовірні пошкодження виробу, тому такі вогнегасники обов’язково піддаються перезарядці з періодичністю один раз на рік. Вогнегасники, встановлені в салоні або кабіні автомобіля, також піддаються впливу підвищеної вібрації, низьких або високих температур, тому обов’язково піддаються технічному діагностуванню з періодичністю один раз на  рік. Заправка вогнегасників проводиться, як мінімум, один раз в п’ять років.  Технічна діагностика або технічне обслуговування повітряно-пінних вогнегасників проводиться щорічно.
Якщо ви шукаєте якісне технічне обслуговування вогнегасників у Львові, то звертайтеся до нас. Досвідчені кваліфіковані спеціалісти професійно, надійно та безпечно виконають будь-яку роботу для захисту вашого майна від вогню. Регулярна перезарядка, профілактичне технічне діагностування вогнегасників у Львові – ось на чому спеціалізується наша компанія.

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!